ASUS VG27VH1B 27" FHD VA 165Hz, monitor
Cikkszám: VG27VH1B *Kijelző: 27", 1500R ívelt, VA panel, matt felület, LED háttérvilágítás *Felbontás: 1920×1080 (Full HD) *Képarány: 16:9 *Képpontméret: 0,311 mm *Látható terület (Sz×M): 597,888 × 336,312 mm *Színtér: sRGB 120%, DCI-P3 90% *Fényerő (tip.): 250 cd/m2 *Kontrasztarány (tip.): 3000:1 *Megjeleníthető színek: 16,7 M *Válaszidő: 1 ms MPRT *Max. képfrissítés: 165 Hz *VRR: Adaptive-Sync; ELMB *Játékfunkciók: GamePlus, GameVisual, Trace Free, Shadow Boost *Szemkímélés: Alacsony kékfény, Villódzásmentes (Flicker-free) *Hangszórók: 2× 2 W *Csatlakozók: 1× HDMI 2.0, 1× VGA, fejhallgató-kimenet, PC audio bemenet *Jelfrekvencia (digitális): 24-180 kHz (H) / 50-165 Hz (V) *Jelfrekvencia (analóg): 24-82 kHz (H) / 50-75 Hz (V) *Erőfelvétel: <28 W; Készenlét <0,5 W; Kikapcsolva <0,5 W; 100-240 V, 50/60 Hz *Állíthatóság: döntés +20° ~ -5°, forgatás +-16°, magasságállítás nincs *VESA fali rögzítés: 100×100 mm *Biztonság: Kensington zár *Méretek állvánnyal (Sz×Ma×Mé): 61,03 × 47,52 × 21,38 cm *Méretek állvány nélkül (Sz×Ma×Mé): 61,03 × 36,73 × 7,77 cm *Doboz mérete (Sz×Ma×Mé): 68,00 × 52,00 × 15,00 cm *Tömeg: 5,35 kg (nettó), 4,37 kg (nettó állvány nélkül), 8,0 kg (bruttó) *Tartozékok (régiófüggő): HDMI-kábel, tápkábel, gyorsindító útmutató, garancialevél *Tanúsítványok: TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light, AMD FreeSync Premium
Vásárold meg most szuper áron ASUS VG27VH1B 27" FHD VA 165Hz, monitor termékünket és válogass több, mint 25.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítjuk raktáron lévő termékeinket, ráadásul azokat akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod! Rendelhető termékeink esetén kérjük érdeklődj a pontos beérkezésről.