ASUS VG27VQ3B 27" FHD VA, 180Hz monitor
TUF Gaming VG27VQ3B *Képernyőméret: 27" *Képarány: 16:9 *Íveltség: 1500R *Panel típusa: Fast VA *Képernyőfelület: Matt (Anti-Glare) *Látható terület (Sz×Ma): 597,888 × 336,312 mm *Képpontméret: 0,311 mm *Felbontás: 1920 × 1080 *Színtér (DCI-P3): 90% *Fényerő (tip.): 250 cd/m2 *Kontrasztarány (tip.): 3000:1 *Megjeleníthető színek: 16,7 M *Válaszidő: 1 ms (GTG) *Max. frissítési frekvencia: 180 Hz *Flicker-Free: igen *Játékfunkciók: Trace Free, GameVisual, GamePlus, GameFast Input, Shadow Boost, 6 tengelyes szín, DisplayWidget Center, Low Blue Light *ELMB / ELMB Sync: igen / igen *VRR: Adaptive-Sync *Hangszóró: 2 × 2 W *Csatlakozók: 1× DisplayPort 1.2, 2× HDMI 2.0, fülhallgató kimenet *Jelfrekvencia (digitális): DP 250-250 kHz (H) / 48-180 Hz (V); HDMI 30-225 kHz (H) / 48-180 Hz (V) *Fogyasztás: 17 W; Készenlét <0,5 W; Kikapcsolt <0,3 W; 100-240 V, 50/60 Hz *Állíthatóság: döntés +23° ~ -5°; magasságállítás: nincs *VESA rögzítés: 100 × 100 mm; Kensington zár: igen *Méretek (Sz × Ma × Mé): 61,0 × 45,6 × 19,3 cm *Méretek (állvány nélkül): 61,0 × 36,7 × 8,0 cm *Dobozméret: 68,0 × 52,0 × 15,0 cm *Tömeg: 4,9 kg (nettó); 4,2 kg (állvány nélkül); 6,3 kg (bruttó) *Tartozékok (régiótól függően): DisplayPort kábel, tápkábel, gyorsútmutató, garanciajegy, L-alakú csavarhúzó, tanúsítvány *Tanúsítványok: TÜV Flicker-Free, TÜV Low Blue Light, VESA AdaptiveSync Display 180Hz, AMD FreeSync, HDMI
Vásárold meg most szuper áron ASUS VG27VQ3B 27" FHD VA, 180Hz monitor termékünket és válogass több, mint 25.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítjuk raktáron lévő termékeinket, ráadásul azokat akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod! Rendelhető termékeink esetén kérjük érdeklődj a pontos beérkezésről.