ASUS XG27ACS-W 27" QHD IPS 180Hz, monitor
XG27ACS-W *Képernyőméret: 27" *Képarány: 16:9 *Panel típusa: Fast IPS *Felbontás: 2560×1440 *Színterek: DCI-P3 97%, sRGB 133% *Képfelület: matt (Anti-Glare) *Képpontméret: 0,233 mm *Fényerő: 350 cd/m2 (HDR csúcs: 400 cd/m2) *Kontrasztarány: 1000:1 *Látószög: 178°/178° *Válaszidő: 1 ms (GTG) *Színmélység: 16,7M *Flicker-Free: igen *HDR támogatás: HDR10 *Max. frissítési frekvencia: 180 Hz *VRR: Adaptive-Sync; ELMB Sync támogatás *Csatlakozók: 1× DisplayPort 1.4 (HBR3), 1× HDMI 2.0, 1× USB-C (DP Alt Mode, PD 7,5 W), fülhallgató kimenet *Jelátviteli tartomány: DP/USB-C 48-180 Hz; HDMI 48-144 Hz *Fogyasztás: <23,1 W (készenlét <0,5 W; kikapcsolt <0,3 W) *Mechanika: döntés +20°/-5°, forgatás +-45°, pivot +-90°, magasság 0-120 mm; 1/4" állványmenet; VESA 100×100; Kensington zár *Méretek (állvánnyal): 61,48 × 51,29 × 21,88 cm *Méretek (állvány nélkül): 61,48 × 36,71 × 6,01 cm *Dobozméret: 78,00 × 22,60 × 51,50 cm *Tömeg (állvánnyal): 6,61 kg *Tömeg (állvány nélkül): 3,93 kg *Bruttó tömeg: 10,1 kg *Tartozékok: DisplayPort kábel, tápkábel, gyorsútmutató, ROG pouch, ROG matrica, garanciajegy *Tanúsítványok: TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light, VESA AdaptiveSync Display 180Hz, VESA DisplayHDR 400, AMD FreeSync, G-SYNC Compatible, FSC MIX.
Vásárold meg most szuper áron ASUS XG27ACS-W 27" QHD IPS 180Hz, monitor termékünket és válogass több, mint 25.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítjuk raktáron lévő termékeinket, ráadásul azokat akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod! Rendelhető termékeink esetén kérjük érdeklődj a pontos beérkezésről.