Aoc CU34G2XE/BK 34" UWQHD 144Hz VA monitor
Cikkszám: CU34G2XE *Kijelző: 34", VA panel, W-LED háttérvilágítás *Felbontás: 3440 × 1440 (UWQHD) *Betekintési szög: 178° / 178° *Fényerő (tip.): 300 cd/m2 *Kontrasztarány (tip.): 4000:1; Dinamikus: 80 000 000:1 *Max. képfrissítés: 48-144 Hz *Színtér lefedettség: sRGB 114,8% ; Adobe RGB 98,4% ; NTSC 100,1% *Méretek (Sz × Ma × Mé, állvány nélkül): 808,3 × 367,5 × 102,9 mm *Tömeg: 6,26 kg
Vásárold meg most szuper áron Aoc CU34G2XE/BK 34" UWQHD 144Hz VA monitor termékünket és válogass több, mint 25.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítjuk raktáron lévő termékeinket, ráadásul azokat akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod! Rendelhető termékeink esetén kérjük érdeklődj a pontos beérkezésről.