Dahua 27 LM27-E231BN FHD IPS 200 Hz gaming monitor
LM27-E231BN *
Dahua 27""-os FHD gamer monitor * Széles színskála, 85% NTSC. Megfelel a tervezők képtextúrával kapcsolatos igényeinek * 178°V/178°V extra széles betekintési szög a teljes körű vizuális teljesítmény érdekében * Az adaptív szinkron hatékonyan megoldja a képhibákat és a képtörést * 0,5 ms gyors válaszidő képelmosódás vagy szellemkép nélkül (OD-val).
Vásárold meg most szuper áron Dahua 27 LM27-E231BN FHD IPS 200 Hz gaming monitor termékünket és válogass több, mint 25.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítjuk raktáron lévő termékeinket, ráadásul azokat akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod! Rendelhető termékeink esetén kérjük érdeklődj a pontos beérkezésről.
Raktárkészlet :  10 db
KÉPFRISSÍTÉS
200
FELBONTÁS
FHD 1080 (1920x1080)
HDMI
1
DISPLAY PORT
KIJELZŐ, PANEL TÍPUSA
IPS
KIJELZŐ PARAMÉTER
LED, Matt
KIJELZŐ MÉRET
27
FIZIKAI JELLEMZŐK
Dönthető
KIJELZŐ FÉNYERŐ
350
BETEKINTÉSI SZÖG
178
Elsődleges csatlakozók
3,5mm miniJack, HDMI, Display Port