Gaming monitor 25 Dahua LM25-B211B FHD IPS 120 Hz
Ez a nagyszerű Dahua LCD monitor 25" képátlóval és szabványos Full HD (1920 × 1080) felbontással rendelkezik, és kitűnő választás irodai csomagokkal való munkára, e-mailek írására és információk keresésére a böngészőben. Továbbá jól alkalmazható alkalmi játékokhoz, valamint videók és filmek megtekintéséhez is. IPS panelje kiváló színreprodukcióval rendelkezik, és a képminőség nem változik, ha változtatod a nézési szöget. Ezt kihasználhatod dokumentumok előkészítésénél nyomtatás előtt, illetve prezentációk készítésekor. A széles, 16:9 képarány lehetővé teszi több feladat egyidejű kezelését. A nagyszerű 300 cd/m2 maximális fényerő a legjobb a közvetlen napfénytől védett területeken való munkavégzéshez, és jól használható gyengén megvilágított helyiségekben is.
Vásárold meg most szuper áron Gaming monitor 25 Dahua LM25-B211B FHD IPS 120 Hz termékünket és válogass több, mint 25.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítjuk raktáron lévő termékeinket, ráadásul azokat akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod! Rendelhető termékeink esetén kérjük érdeklődj a pontos beérkezésről.
Szállítási idő
Nincs raktáron
KÉPFRISSÍTÉS
120
FELBONTÁS
FHD 1080 (1920x1080)
DISPLAY PORT
1
KIJELZŐ, PANEL TÍPUSA
IPS
KIJELZŐ PARAMÉTER
LED, Matt
KIJELZŐ MÉRET
25
KIJELZŐ FÉNYERŐ
300
BETEKINTÉSI SZÖG
178
Elsődleges csatlakozók
3,5mm miniJack, Display Port