Monitor 27 Dahua LM27-U401A 4K 60Hz
LM27-U401A Dahua 27" UHD Kereskedelmi Monitor IPS panel széles betekintési szögekkel és háromoldalas keret nélküli kialakítással; Gazdag csatlakozási lehetőségek, beleértve a USB HUB-ot és a Type-C portot. A 65 W-os Type-C támogatja a visszatöltést; 178°-os vízszintes és függőleges extra széles betekintési szög a kiváló megtekintési élményért; A magasság és a dőlésszög állítható a különböző igények kielégítésére.
Vásárold meg most szuper áron Monitor 27 Dahua LM27-U401A 4K 60Hz termékünket és válogass több, mint 25.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítjuk raktáron lévő termékeinket, ráadásul azokat akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod! Rendelhető termékeink esetén kérjük érdeklődj a pontos beérkezésről.