SAMSUNG 24" LS24A60PUCUXEN WQHD IPS 16:9 5ms monitor
Vásárold meg most szuper áron SAMSUNG 24" LS24A60PUCUXEN WQHD IPS 16:9 5ms monitor termékünket és válogass több, mint 25.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítjuk raktáron lévő termékeinket, ráadásul azokat akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod! Rendelhető termékeink esetén kérjük érdeklődj a pontos beérkezésről.
Szállítási idő
Nincs raktáron
Beszállítói raktár
SAMSUNG 24" LS24A60PUCUXEN WQHD IPS 16:9 5ms monitor leírása
SAMSUNG 24" LS24A60PUCUXEN monitor * Típus: LED monitor * Panel típusa: IPS * Képátló: 24 inch * Képarány: 16:9 * Felbontás: 2560 x 1440 * Válaszidő: 5 ms * Fényerő: 300 cd/m2 * Statikus kontraszt: 1000:1 * Betekintési szög: 178 ° * Képfrissítési frekvencia: 75 Hz * Csatlakozók: HDMI, DisplayPort, USB, USB Type-C , Fejhallgató
Adatok
Gyártó
Samsung
KÉPFRISSÍTÉS
75
FELBONTÁS
WQHD (2560x1440)
HDMI
1
DISPLAY PORT
1
EXTRA TUDÁS
Hangszóró
USB 2.0
2
USB type-C
USB 3.0
KIJELZŐ PARAMÉTER
LED
KIJELZŐ MÉRET
24
FIZIKAI JELLEMZŐK
Pivot, Forgatható
KIJELZŐ FÉNYERŐ
300
BETEKINTÉSI SZÖG
178
Elsődleges csatlakozók
USB 2.0, USB 3.0, 3,5mm miniJack, HDMI, USB Type-C, Display port