SAMSUNG 25" LS25BG400EUXEN G4 FHD IPS 16:9 1ms gamer monitor
SAMSUNG 25" LS25BG400EUXEN G4 gaming monitor * Típus: LED monitor * Panel típusa: IPS * Képátló: 25 inch * Képarány: 16:9 * Felbontás: 1920 x 1080 * Válaszidő: 1 ms * Fényerő: 320 cd/m2 * Statikus kontraszt: 1000:1 * Betekintési szög: 178 ° * Képfrissítési frekvencia: 240 Hz * Csatlakozók: HDMI, Fejhallgató
Vásárold meg most szuper áron SAMSUNG 25" LS25BG400EUXEN G4 FHD IPS 16:9 1ms gamer monitor termékünket és válogass több, mint 25.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítjuk raktáron lévő termékeinket, ráadásul azokat akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod! Rendelhető termékeink esetén kérjük érdeklődj a pontos beérkezésről.
Készlet információ
Raktáron
Várhatóan átvehető személyesen
Csomagfeladás várható időpontja
Raktárkészlet :  50 db
Beszállítói raktár
SAMSUNG 25" LS25BG400EUXEN G4 FHD IPS 16:9 1ms gamer monitor leírása
Adatok
Gyártó
Samsung
VÁLASZIDŐ
1
KÉPFRISSÍTÉS
240
FELBONTÁS
FHD 1080 (1920x1080)
HDMI
2
DISPLAY PORT
1
USB 2.0
KIJELZŐ, PANEL TÍPUSA
IPS
KIJELZŐ PARAMÉTER
LED
KIJELZŐ MÉRET
25
FIZIKAI JELLEMZŐK
Pivot, Forgatható, Állítható magasságú, Dönthető
KIJELZŐ FÉNYERŐ
320
BETEKINTÉSI SZÖG
178
Elsődleges csatlakozók
USB-A 2.0, 3,5mm miniJack, HDMI, Display Port