SAMSUNG 27" LS27AG550EPXEN gaming monitor
Vásárold meg most szuper áron SAMSUNG 27" LS27AG550EPXEN gaming monitor termékünket és válogass több, mint 25.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítjuk raktáron lévő termékeinket, ráadásul azokat akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod! Rendelhető termékeink esetén kérjük érdeklődj a pontos beérkezésről.
Szállítási idő
Nincs raktáron
Beszállítói raktár
SAMSUNG 27" LS27AG550EPXEN gaming monitor leírása
SAMSUNG 27" LS27AG550EPXEN gaming monitor * Típus: LED monitor * Panel típusa: VA * Ivelt: Igen, 1000R * Képátló: 27 inch * Képarány: 16:9 * Felbontás: 2560x1440 * Válaszidő: 1 mprt * Fényerő: 300 cd/m2 * Statikus kontraszt: 2500:1 * Betekintési szög: 178 ° * Képfrissítési frekvencia: 165 Hz * Csatlakozók: HDMI, Fejhallgató
Adatok
Gyártó
Samsung
KÉPFRISSÍTÉS
165
FELBONTÁS
WQHD (2560x1440)
HDMI
1
KIJELZŐ PARAMÉTER
LED
KIJELZŐ MÉRET
27
FIZIKAI JELLEMZŐK
Ívelt
KIJELZŐ FÉNYERŐ
300
BETEKINTÉSI SZÖG
178
Elsődleges csatlakozók
3,5mm miniJack, HDMI