SAMSUNG 27" LS27B800TGUXEN 4K UHD IPS 16:9 5ms ViewFinity S8 S80TB monitor
SAMSUNG 27" LS27B800TGUXEN ViewFinity S8 S80TB monitor * Típus: LED monitor * Panel típusa: IPS * Képátló: 27 inch * Képarány: 16:9 * Felbontás: 3840x2160 * Válaszidő: 5 ms * Fényerő: 350 cd/m2 * Statikus kontraszt: 1000:1 * Betekintési szög: 178 ° * Képfrissítési frekvencia: 60 Hz * Csatlakozók: HDMI, USB3.0 x3, Fejhallgató, Thunderbolt x2 (1x90W, 1x15W, Ethernet * Hangszóró * VESA: 100x100
Vásárold meg most szuper áron SAMSUNG 27" LS27B800TGUXEN 4K UHD IPS 16:9 5ms ViewFinity S8 S80TB monitor termékünket és válogass több, mint 25.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítjuk raktáron lévő termékeinket, ráadásul azokat akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod! Rendelhető termékeink esetén kérjük érdeklődj a pontos beérkezésről.
Szállítási idő
Nincs raktáron
Beszállítói raktár
SAMSUNG 27" LS27B800TGUXEN 4K UHD IPS 16:9 5ms ViewFinity S8 S80TB monitor leírása
VÁLASZIDŐ
5
KÉPFRISSÍTÉS
60
FELBONTÁS
4K UHD (3840x2160)
HDMI
1
EXTRA TUDÁS
Hangszóró
USB type-C
1
USB 3.0
3
KIJELZŐ, PANEL TÍPUSA
IPS
KIJELZŐ PARAMÉTER
LED
KIJELZŐ MÉRET
27
FIZIKAI JELLEMZŐK
Pivot, Forgatható
KIJELZŐ FÉNYERŐ
350
Elsődleges csatlakozók
USB 3.0, 3,5mm miniJack, HDMI, Thunderbolt