SAMSUNG 27" LS27CG552EUXEN WQHD VA 16:9 1ms ívelt gamer monitor
SAMSUNG 27" LS27CG552EUXEN WQHD VA 16:9 1ms ívelt monitor * Panel típusa: VA * Ívelt kijelző: Igen 1000R * Képátló: 27 inch * Képarány: 16:9 * Felbontás: 2560x1440 * Válaszidő: 1 mprt * Fényerő: 300 * Statikus kontraszt : 2500:1 * Betekintési szög: 178 ° * Csatlakozók: DP, HDMI, fülhallgató
Vásárold meg most szuper áron SAMSUNG 27" LS27CG552EUXEN WQHD VA 16:9 1ms ívelt gamer monitor termékünket és válogass több, mint 25.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítjuk raktáron lévő termékeinket, ráadásul azokat akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod! Rendelhető termékeink esetén kérjük érdeklődj a pontos beérkezésről.
Szállítási idő
Nincs raktáron
KÉPFRISSÍTÉS
165
FELBONTÁS
WQHD (2560x1440)
HDMI
1
DISPLAY PORT
KIJELZŐ, PANEL TÍPUSA
VA
KIJELZŐ MÉRET
27
FIZIKAI JELLEMZŐK
Ívelt, Dönthető
KIJELZŐ FÉNYERŐ
300
Elsődleges csatlakozók
3,5mm miniJack, HDMI, Display Port