SAMSUNG 32" LS32A700NWPXEN 4K UHD VA 16:9 5ms monitor
SAMSUNG 32" LS32A700NWPXEN UHD monitor * Típus: LED monitor * Panel típusa: VA * Képátló: 32 inch * Képarány: 16:9 * Felbontás: 3840 x 2160 * Válaszidő: 5 ms * Fényerő: 300 cd/m2 * Statikus kontraszt: 2500:1* Betekintési szög: 178 ° * Képfrissítési frekvencia: 60 Hz * Csatlakozók: HDMI, DisplayPort , USB, Fejhallgató
Vásárold meg most szuper áron SAMSUNG 32" LS32A700NWPXEN 4K UHD VA 16:9 5ms monitor termékünket és válogass több, mint 25.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítjuk raktáron lévő termékeinket, ráadásul azokat akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod! Rendelhető termékeink esetén kérjük érdeklődj a pontos beérkezésről.
Szállítási idő
Nincs raktáron
Beszállítói raktár
SAMSUNG 32" LS32A700NWPXEN 4K UHD VA 16:9 5ms monitor leírása
Adatok
Gyártó
Samsung
VÁLASZIDŐ
5
KÉPFRISSÍTÉS
60
FELBONTÁS
4K UHD (3840x2160)
HDMI
1
DISPLAY PORT
1
KIJELZŐ, PANEL TÍPUSA
VA
KIJELZŐ PARAMÉTER
LED
KIJELZŐ MÉRET
32
FIZIKAI JELLEMZŐK
Forgatható
KIJELZŐ FÉNYERŐ
300
BETEKINTÉSI SZÖG
178
Elsődleges csatlakozók
USB-A 3.0, 3,5mm miniJack, HDMI, Display Port