SAMSUNG 32 LS32B800PXPXEN 4K UHD IPS 16:9 5ms monitor
51002.jpg
51002
SAMSUNG 32 LS32B800PXPXEN monitor * Típus: LED monitor * Panel típusa: IPS * Képátló: 32 inch * Képarány: 16:9 * Felbontás: 3840x2160 * Válaszidő: 5 mprt * Fényerő: 350 cd/m2 * Statikus kontraszt: 1000:1 * Betekintési szög: 178 ° * Képfrissítési frekvencia: 60 Hz * Csatlakozók: HDMI, USB3.0x3, USB-C, Fejhallgató
Szállítási idő
Nincs raktáron
Beszállítói raktár
SAMSUNG 32 LS32B800PXPXEN 4K UHD IPS 16:9 5ms monitor leírása
Adatok
Gyártó
Samsung
VÁLASZIDŐ
5
KÉPFRISSÍTÉS
60
FELBONTÁS
4K UHD (3840x2160)
HDMI
1
DISPLAY PORT
1
USB type-C
USB 3.0
3
KIJELZŐ, PANEL TÍPUSA
IPS
KIJELZŐ PARAMÉTER
LED
KIJELZŐ MÉRET
32
FIZIKAI JELLEMZŐK
Pivot, Forgatható, Állítható magasságú, Dönthető
KIJELZŐ FÉNYERŐ
350
BETEKINTÉSI SZÖG
178
Elsődleges csatlakozók
USB-A 3.0, 3,5mm miniJack, HDMI, Display Port, USB-C (Type-C), RJ45