SAMSUNG 32" LS32BG650EUXEN G6 WQHD VA 16:9 1ms ívelt gamer monitor
50971.jpg
50971
SAMSUNG 32" LS32BG650EUXEN G6 gaming monitor * Típus: LED monitor * Panel típusa: VA * Ívelt monitor * Görbület: 1000R * Képátló: 32 inch * Képarány: 16:9 * Felbontás: 2560x1440 * Válaszidő: 1 ms * Fényerő: 350 cd/m2 * Statikus kontraszt: 2500:1 * Betekintési szög: 178 ° * Képfrissítési frekvencia: 240 Hz * Csatlakozók: HDMI, DP, USB 3.0, Fejhallgató, RJ45 * VESA 100x100
Vásárold meg most szuper áron SAMSUNG 32" LS32BG650EUXEN G6 WQHD VA 16:9 1ms ívelt gamer monitor termékünket és válogass több, mint 25.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítjuk raktáron lévő termékeinket, ráadásul azokat akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod! Rendelhető termékeink esetén kérjük érdeklődj a pontos beérkezésről.
Készlet információ
Raktáron
Várhatóan átvehető személyesen
Csomagfeladás várható időpontja
Raktárkészlet :  5 db
Beszállítói raktár
SAMSUNG 32" LS32BG650EUXEN G6 WQHD VA 16:9 1ms ívelt gamer monitor leírása
KÉPFRISSÍTÉS
240
FELBONTÁS
WQHD (2560x1440)
HDMI
2
DISPLAY PORT
1
EXTRA TUDÁS
Hangszóró
USB 3.0
2
KIJELZŐ, PANEL TÍPUSA
VA
32
FIZIKAI JELLEMZŐK
Pivot, Forgatható, Ívelt, Állítható magasságú, Dönthető
KIJELZŐ FÉNYERŐ
350
Elsődleges csatlakozók
USB-A 3.0, 3,5mm miniJack, HDMI, Display Port, RJ45