SAMSUNG 32 LS32BM701UPXEN 4K UHD VA 16:9 4ms smart monitor
SAMSUNG 32 LS32BM701UPXEN monitor * Kijelző méret 32" * Kontrasztarány: 3000:1 * Maximum fényerő: 300 cd/m2 * Válaszidő: 4 ms * Képarány: 16:9 * Képfrissítés: 60Hz * Csatlakozó - HDMI 2.0 2db, USB 2.0 3db, USB Type-C 1db, USB Type-C (DP-Alt mode) Van * Felbontás típus 3840 x 2160 (4K) * Bluetooth: Van * Hangszóró: Van
Szállítási idő
Nincs raktáron
Beszállítói raktár
SAMSUNG 32 LS32BM701UPXEN 4K UHD VA 16:9 4ms smart monitor leírása
VÁLASZIDŐ
4
KÉPFRISSÍTÉS
60
FELBONTÁS
4K UHD (3840x2160)
HDMI
2
EXTRA TUDÁS
Hangszóró
USB 2.0
3
USB type-C
1
KIJELZŐ, PANEL TÍPUSA
VA
KIJELZŐ FÉNYERŐ
300
Elsődleges csatlakozók
USB-A 2.0, 3,5mm miniJack, HDMI, USB Type-C