SAMSUNG 32" LS32D600UAUXEN QHD IPS 16:9 5ms monitor
SAMSUNG 32" LS32D600UAUXEN monitor * Méret: 32 * Széria:S60UD * Felbontás: QHD * Felbontás:2,560 x 1,440 * Kivitel:FLAT * Képarány:16:9 * Panel típusa: IPS * Frissítés Hz (Max): 100 * Válaszidő (ms): 5ms (GTG) * Fényerő (Typ, cd/?): 350 * Kontraszt(Typ): 1000 : 1 * HDR: HDR10 * Betekintési szög: 178/178 * Flicker Free: Yes * Csatlakozók: DPx1, HDMIx1, USB 3.0x3, Fülhallgató csatlakozó, USB-Cx1 (90W) * Fordítható, Függőleges képernyő, Dönthető, Állítható magasság * VESA Mount Support: 100x100 * Tartozék:USB-C(90W)
Vásárold meg most szuper áron SAMSUNG 32" LS32D600UAUXEN QHD IPS 16:9 5ms monitor termékünket és válogass több, mint 25.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítjuk raktáron lévő termékeinket, ráadásul azokat akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod! Rendelhető termékeink esetén kérjük érdeklődj a pontos beérkezésről.
Szállítási idő
Nincs raktáron
Beszállítói raktár
VÁLASZIDŐ
5
KÉPFRISSÍTÉS
100
FELBONTÁS
WQHD (2560x1440)
1
USB type-C
USB 3.0
3
KIJELZŐ, PANEL TÍPUSA
IPS
KIJELZŐ PARAMÉTER
LED
KIJELZŐ MÉRET
27
FIZIKAI JELLEMZŐK
Pivot, Forgatható, Állítható magasságú, Dönthető
KIJELZŐ FÉNYERŐ
350
Elsődleges csatlakozók
USB-A 3.0, 3,5mm miniJack, HDMI, Display Port, USB-C (Type-C)