SAMSUNG 34" LS34C500GAUXEN ViewFinity S5 S50GCUWQHD VA 21:9 5ms monitor
SAMSUNG 34" LS34C500GAUXEN ViewFinity S5 S50GC monitor * Típus: LED monitor * Panel típusa: VA * Ívelt kijelző: nem * Képátló: 34 inch * Képarány: 21:9 * Felbontás: 3440 x 1440 * Válaszidő: 5 ms * Fényerő: 300 cd/m2 * Statikus kontraszt: 3000:1 * Betekintési szög: 178 ° * Képfrissítési frekvencia: 100 Hz * Csatlakozók: HDMI, DP
Vásárold meg most szuper áron SAMSUNG 34" LS34C500GAUXEN ViewFinity S5 S50GCUWQHD VA 21:9 5ms monitor termékünket és válogass több, mint 25.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítjuk raktáron lévő termékeinket, ráadásul azokat akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod! Rendelhető termékeink esetén kérjük érdeklődj a pontos beérkezésről.
Készlet információ
Raktáron
Várhatóan átvehető személyesen
Csomagfeladás várható időpontja
Raktárkészlet :  10 db
Beszállítói raktár
SAMSUNG 34" LS34C500GAUXEN ViewFinity S5 S50GCUWQHD VA 21:9 5ms monitor leírása
SAMSUNG 34" LS34C500GAUXEN ViewFinity S5 S50GC monitor * Típus: LED monitor * Panel típusa: VA * Ívelt kijelző: nem * Képátló: 34 inch * Képarány: 21:9 * Felbontás: 3440 x 1440 * Válaszidő: 5 ms * Fényerő: 300 cd/m2 * Statikus kontraszt: 3000:1 *
Betekintési szög: 178 ° * Képfrissítési frekvencia: 100 Hz * Csatlakozók: HDMI, DP
VÁLASZIDŐ
5
KÉPFRISSÍTÉS
100
FELBONTÁS
UWQHD (3440x1440)
HDMI
2
DISPLAY PORT
1
USB type-C
1
KIJELZŐ, PANEL TÍPUSA
VA
KIJELZŐ PARAMÉTER
LED
KIJELZŐ MÉRET
34
FIZIKAI JELLEMZŐK
Dönthető
KIJELZŐ FÉNYERŐ
300
Elsődleges csatlakozók
HDMI, 6,5mm Jack, Display Port