SAMSUNG 34" LS34C652UAUXEN ViewFinity S6 S65UC UWQHD VA 21:9 5ms ívelt ultrawide monitor
51011.jpg
51011
SAMSUNG 34" LS34C652UAUXEN ViewFinity S6 S65UC monitor * Típus: LED monitor * Panel típusa: VA * Ívelt kijelző: igen, 1000R * Képátló: 34 inch * Képarány: 21:9 * Felbontás: 3440 x 1440 * Válaszidő: 5 ms * Fényerő: 350 cd/m2 * Statikus kontraszt: 3000:1 * Betekintési szög: 178 ° * Képfrissítési frekvencia: 100 Hz * Csatlakozók: HDMI, DP, USB 3.0, USB-C (90W), LAN * Hangszóró * VESA: 100x100
Vásárold meg most szuper áron SAMSUNG 34" LS34C652UAUXEN ViewFinity S6 S65UC UWQHD VA 21:9 5ms ívelt ultrawide monitor termékünket és válogass több, mint 25.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítjuk raktáron lévő termékeinket, ráadásul azokat akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod! Rendelhető termékeink esetén kérjük érdeklődj a pontos beérkezésről.
Készlet információ
Raktáron
Várhatóan átvehető személyesen
Csomagfeladás várható időpontja
Raktárkészlet :  2 db
Beszállítói raktár
SAMSUNG 34" LS34C652UAUXEN ViewFinity S6 S65UC UWQHD VA 21:9 5ms ívelt ultrawide monitor leírása
SAMSUNG 34" LS34C652UAUXEN ViewFinity S6 S65UC monitor * Típus: LED monitor * Panel típusa: VA * Ívelt kijelző: igen, 1000R * Képátló: 34 inch * Képarány: 21:9 * Felbontás: 3440 x 1440 * Válaszidő: 5 ms * Fényerő: 350 cd/m2 * Statikus kontraszt: 3000:1 *
Betekintési szög: 178 ° * Képfrissítési frekvencia: 100 Hz * Csatlakozók: HDMI, DP, USB 3.0, USB-C (90W), LAN * Hangszóró * VESA: 100x100
Adatok
Gyártó
Samsung
VÁLASZIDŐ
5
KÉPFRISSÍTÉS
100
FELBONTÁS
UWQHD (3440x1440)
HDMI
1
DISPLAY PORT
1
EXTRA TUDÁS
Hangszóró
USB type-C
USB 3.0
3
KIJELZŐ, PANEL TÍPUSA
VA
KIJELZŐ PARAMÉTER
LED
KIJELZŐ MÉRET
34
FIZIKAI JELLEMZŐK
Forgatható, Ívelt, Állítható magasságú, Dönthető
KIJELZŐ FÉNYERŐ
350
BETEKINTÉSI SZÖG
178
Elsődleges csatlakozók
USB-A 3.0, HDMI, 6,5mm Jack, Display Port, USB-C (Type-C)