SAMSUNG 34" LS34DG850SUXDU WQHD OLED 21:9 0,03ms monitor
SAMSUNG 34" LS34DG850SUXDU WQHD OLED 21:9 0,03ms monitor * Panel típusa: OLED * Ívelt kijelző: Igen * Görbület: 1800R * Képátló: 34 inch * Képarány: 21:9 * Felbontás: WQHD 3440x1440 * Válaszidő: 0,03 ms * Fényerő: 250 cd/m2 * Statikus kontraszt: 1 000 000:1 * Betekintési szög: 178 ° * Képfrissítési frekvencia: 175 Hz * Csatlakozók: DP, HDMI, 2xUSB 3.0, Fülhallgató WiFi, BT * VESA: 100x100 * Távirányító * Hangszóró 10W * Forgatható, dönthető, állítható magasság
Vásárold meg most szuper áron SAMSUNG 34" LS34DG850SUXDU WQHD OLED 21:9 0,03ms monitor termékünket és válogass több, mint 25.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítjuk raktáron lévő termékeinket, ráadásul azokat akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod! Rendelhető termékeink esetén kérjük érdeklődj a pontos beérkezésről.
Szállítási idő
Nincs raktáron
VÁLASZIDŐ
0.03
KÉPFRISSÍTÉS
175
FELBONTÁS
WQHD+(3840x1600)
HDMI
2
DISPLAY PORT
1
EXTRA TUDÁS
Hangszóró
USB 3.0
2
KIJELZŐ PARAMÉTER
OLED
KIJELZŐ MÉRET
49
FIZIKAI JELLEMZŐK
Pivot, Ívelt, Állítható magasságú, Dönthető
KIJELZŐ FÉNYERŐ
200
Elsődleges csatlakozók
USB-A 3.0, 3,5mm miniJack, HDMI, Display Port