SAMSUNG 40 LS40FG750EUXEN WUHD VA 21:9 1ms monitor
SAMSUNG LS40FG750EUXEN 40" Odyssey G7 G75F 4K 165Hz gamer ívelt monitor *Típus: LED monitor *Panel típusa: VA *Ívelt kijelző: igen *Képátló: 40 inch *Képarány: 21:9 *Felbontás: 5120 x 2160 (WUHD) *Válaszidő: 1 ms *Fényerő: 350 cd/m2 *Statikus kontraszt: 3000:1 *Betekintési szög: 178° *Képfrissítési frekvencia: 180 Hz *HDR: HDR10+ *Színmélység: 1,07 milliárd szín *Színtér lefedettség: 99% *Csatlakozók: 2x HDMI 2.1, 1x DisplayPort 1.4, 2x USB-A, fejhallgató kimenet *VESA kompatibilitás (100 x 100 mm) *Energiafogyasztás: 39 W (tipikus), 140 W (max), 0,5 W (DPMS), 0,3 W (kikapcsolt állapot), éves fogyasztás: 57 kWh *Energiaosztály: F *Szín: fekete
Szállítási idő
Nincs raktáron
KÉPFRISSÍTÉS
180
FELBONTÁS
WUHD (5120x2160)
HDMI
2
DISPLAY PORT
1
KIJELZŐ, PANEL TÍPUSA
VA
USB 3.2
2
KIJELZŐ PARAMÉTER
LED
KIJELZŐ MÉRET
40
FIZIKAI JELLEMZŐK
Ívelt
KIJELZŐ FÉNYERŐ
350
BETEKINTÉSI SZÖG
178
Elsődleges csatlakozók
USB-A 2.0, 3,5mm miniJack, HDMI, Display Port