SAMSUNG 49" LC49RG90SSRXEN QLED gamer monitor
SAMSUNG 49" LC49RG90SSRXEN QLED gamer monitor * Típus: QLED monitor * Panel típusa: VA * Ívelt kijelző: Igen * Görbület: 1800R * Képátló: 49 inch * Képarány: 32:9 * Felbontás: 5120 x 1440 * Válaszidő: 4 ms * Fényerő: 600 cd/m2 * Statikus kontraszt: 3000:1 * Betekintési szög: 178 ° * Képfrissítési frekvencia: 120 Hz * Csatlakozók: HDMI, DisplayPort, USB, Fejhallgató
Vásárold meg most szuper áron SAMSUNG 49" LC49RG90SSRXEN QLED gamer monitor termékünket és válogass több, mint 25.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítjuk raktáron lévő termékeinket, ráadásul azokat akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod! Rendelhető termékeink esetén kérjük érdeklődj a pontos beérkezésről.
Szállítási idő
Nincs raktáron
Beszállítói raktár
Adatok
Gyártó
Samsung
VÁLASZIDŐ
4
KÉPFRISSÍTÉS
120
HDMI
1
DISPLAY PORT
1
USB 2.0
4
KIJELZŐ, PANEL TÍPUSA
VA
KIJELZŐ MÉRET
49
FIZIKAI JELLEMZŐK
Ívelt
KIJELZŐ FÉNYERŐ
600
BETEKINTÉSI SZÖG
178
Elsődleges csatlakozók
USB-A 2.0, 3,5mm miniJack, HDMI, Display Port